پنل راهنمایــان

ثبت نام

ورود

برنامه فرهنگی منطقه بم
برنامه فرهنگی منطقه بم

 

با عرض سلام و درود و با امید به اجرای هر چه باشکوه تر جشن راهنمایان کرمان

 

ضمن تشکر از شما عزیزان، لطفا جهت اجرای پروژه ی هنری بم که با تعدادی تن پوش محلی و سنتی اجرا خواهد شد، حداکثر تا روز سه شنبه ظهر، تعداد تن پوش هایی که امکان تامین آنرا دارید بر روی همین ایمیل پاسخ دهید.

 

نکاتی که نیاز به توجه دارد:

 

1. نیاز نیست لباس ها کاملا سنتی باشند، کمی دارای فرم محلی هم باشند، کفایت می کند.

 

2. از لباس ها، فقط بالاتنه مورد نیاز است، مانند: پیراهن، جلیقه، مانتو و...

 

3. لباس ها قرار نیست پوشیده شوند و فقط برای ساعاتی بر روی تعدادی سازه ی چوبی مانند رگال لباس، نصب خواهند شد که در این صورت اندازه و کهنه یا نو بودن آنها مد نظر نیست. همچنین نواقصی مانند خراب بودن زیپ، کم بودن دکمه و نواقصی از این دست، اهمیتی ندارد. ضمن اینکه پس از اجرای برنامه ی مورد نظر، به نمایندگان استانها بازگردانده خواهند شد.

 

4. از آنجا که هدف این پروژه، نشان دادن اتحاد فرهنگی و قومیتی و دفاع از فرهنگ ایران است، لباس ها اگر با تنوع رنگی و فرمی از همان فرهنگ باشند، بهتر است، اما در صورت عدم امکان، همرنگ بودن آنها هم مسئله ای پیش نخواهد آورد.

 

5. اگر لباس های تامین شده مجموعه ای از لباس های مردانه و زنانه باشند، مطلوب تر خواهد بود.

 

6. در نهایت تصمیم بر این شد، به جای لباس های جلوبسته و تی شرت، هر استان یک پرچم سفید با نام همان استان و امضای راهنمایان میهمان از همان استان، داشته باشند. پرچم مورد نظر ساده و از جنس ساتن خواهد بود که نوشته ی نام استان بر روی آنها، توسط گروه هنری این پروژه انجام خواهد شد و سپس در محل رونمایی از پروژه(ارگ بم) به امضای راهنمایان خواهد رسید.

 

7. در صورت امکان، لطفا یک عکس از لباس های کنار هم چیده شده و پرچم سفید، بر روی همین ایمیل ارسال فرمایید.

 

 

 

موارد مورد توجه در مرحله دوم همکاری شما همکاران گرامی پس از اعلام تعداد لباس ها و ارسال عکس ها:

 

در مرحله دوم همکاری شما عزیزان، استان هایی که به کرمان نزدیک ترند، لباس ها و پرچم ها را با هماهنگی، برای کرمان و در صورت دسترسی آسانتر به تهران، تا روز جمعه برای تهران ارسال خواهند کرد. با توجه به اینکه این پروژه با لباس هایی که از طرف استان ها تامین خواهند شد، اجرا می شوند، و نیاز به زمان برای اجرای آن داریم، در صورت عدم همکاری در زمان مناسب، ما با مشکل اجرا روبرو خواهیم بود.

 

8. لطفا بر روی لباس های ارسالی، نام استان، نماینده یا مسئول استان و شماره تماس خود را پیوست نمایید.

 

 

 

در صورت داشتن هر گونه مشکل یا سوال، با شماره اینجانب تماس بگیرید، پیام کوتاه بزنید و یا بر روی همین ایمیل مطرح کنید. حتما، نام استان، نماینده و شماره خود را در پیغام درج کنید. 

با سپاس از همکاری شما و زمانی که برای این پروژه می گذارید.


 

مسعود شکرنیا

09191680233

mshokrnia@yahoo.com

 

مسعود حسین زاده|
11/23/1392 03:17:39 ق.ظ