پنل راهنمایــان

ثبت نام

ورود

نکات جشن کرمان
نکات جشن کرمان

نکات ضروری برای شرکت کنندگان در جشن هفتم

با سلام،

از آن دسته از راهنمایان استان مازندران که در جشن هفتم، کرمان شرکت خواهند کرد خواهشمند است تا پیش از سفر به چند نکته ضروری توجه فرمایید:

البته پیش از یادآوری این نکات یادآور شویم که لطفا در اولین فرصت شماره کارت ملی خود به همراه نام و نام خانوادگی به شماره 09111279971 (جعفری) ارسال نمایید

 

(( لطفا کارت ملی، کارت راهنمای گردشگری و یک قطعه عکس ۴*۳ پشت نویسی شده به همراه داشته باشید.))

هزینه دریافت شده هنگام ثبت نام بابت ۷ وعده غذایی میباشد، لذا لازم به ذکر است که شام و صبحانه اول (در قطار رفت به سمت کرمان) و شام و صبحانه آخر (در قطار برگشت به سمت تهران) بر عهده خود دوستان خواهد بود.

خواهشمند است راس ساعت ۱۶:۳۰ روز سه شنبه مورخ  29/12/92   در سالن ایستگاه راه آهن تهران، کنار ماکت قرآن حضور داشته باشید تا برای اطلاع از شماره کوپه و واگن رفت و برگشت و دریافت ووچر قطار به سرگروه خود مراجعه نمایید. سرگروه مازندران  خانم محبوبه مرادی و نام گروه راهنمایان مازندرانی شیریکی پیچ (نوعی گلیم که مهمترين صنعت دستي سيرجان دراستان کرمان است ) می باشد.

به منظور استفاده کمتر از ظروف یکبار مصرف، لطفا لیوان و دیگر ظروف شخصی خود را  به همراه داشته باشید .

در این دو شب امکان خانه داری  وجود ندارد. خواهشمند است در صورت تمایل و یا حساسیت، ملحفه و حوله شخصی خود را همراه بیاورید.

با توجه به فصل زمستان و تغییرات آب و هوایی خواهشمند است لباس گرم و کفش مناسب به همراه داشته باشید.

با توجه به تذکرات مکرر مسئولان ذیربط در خصوص گردهمایی امسال، خواهشمند است کلیه شئونات اسلامی و حرفه ای را رعایت نموده و این نکته را به سایر دوستان نیز متذکر شوید. چرا که عدم رعایت این مقولات توسط همکاران محترم موجب بروز مشکلاتی برای فرآیند جشن، شخص راهنما، برگزار کنندگان و کلیه راهنمایان خواهد شد.

انتظار داریم به عنوان نمایندگان راهنمای گردشگری مازندران ، احترام ،  وحدت ، هماهنگی و یکپارچگی را در کل سفر رعایت نموده .

--

یاد آور شویم که از طرف کانون سراسری راهنمایان گردشگری دو مسابقه در زمینه "سفرنامه نگاري جشن هفتم" و "عکاسی جشن هفتم" اعلام شده که راهنمایان مازندرانی شرکنت کننده در جشن هفتم بارعایت شرایط زیر  می توانند تا تاریخ 31 فروردین 1393 در این مسابقه شرکت نمایند:

 

شرايط سفرنامه ها:

قالب سفرنامه ها آزاد است.

سفرنامه ها با عنوان "يادمان جشن هفتم" به آدرس info@iftga.ir ارسال شود. . همچنين دوستان بايد فايلي حاوي نام، و شماره تماس خود را پيوست نمايند تا درصورت نياز، امكان برقراري تماس با آن ها ميسر باشد.

شرایط فراخوان عکس جشن هفتم  :

.محدوديتي براي حجم و تعداد عكس ها وجود ندارد.

عكس ها ترجيحاً از گردهمايي راهنمايان و يا وقايع خاص جشن باشد.

عكس ها با فرمت jpg، با عنوان "عكس جشن هفتم"، به آدرس info@iftga.ir ارسال شود. همچنين دوستان بايد فايلي حاوي نام و شماره تماس خود را پيوست نمايند تا درصورت نياز، امكان برقراري تماس با آن ها ميسر باشد.

 

با آرزوی سفری خوش برای تمام دوستان

محمد جعفری|
11/27/1392 10:35:32 ق.ظ