پنل راهنمایــان

ثبت نام

ورود

ثبت نام در سایت کانون راهنمایان ایران
ثبت نام در سایت کانون راهنمایان ایران

دوستان و همکاران عزیز با سلام و احترام؛

به عرض می رساند، پس از پیگیریهای مکرر از سوی کانون در سازمان قرار شده است در هجده استان کشور در کنار طرحی به نام خانه- مسافر طرح راهنما- مسافر ایجاد شود، به این معنی که در 18 استان خانه های استیجاری مردم ثبت و بررسی شده است و در یک پورتال جامع به زودی رونمایی می شود، از سویی دفاتر اطلاع رسانی سازمان در 1500 شعبه در کشور در حال حاضر به راهنمایی مسافران می پردازند.قرار بر این شده که کانون در این طرح دیتا بیسی متشکل از راهنمایان فعال استانها تهیه و به سازمان ارائه دهد. این فرصت ظرفیت عظیمی برای ایجاد شغل برای همکاران در شهرهای مختلف ایجاد م ی کند و علاوه بر تمرکز زدایی برای همکاران در شهرستانها در آمد زا خواهد بود . 

متاسفانه با وجود تلاشهای پیگیرانه خانم "باقرزاده" راهنمایان استانها استقبال چندانی از سایت کانون انجام نداده اند، و در حقیقت دیتا بیس مورد نظر همان است که در سایت کانون طراحی شده و طبق صحبتها سایت کانون به این سایت لینک خواهد شد.تا مسافران بتوانند راهنمای مورد نظر خود را انتخاب کنند. 

لذا خواهشمند است چنانچه عضو کانون هستید، جلسه فوری با اعضا تشکیل داده و انگیزه کافی برای عضویت در سایت را برایشان ایجاد کنید و چنانچه انجمن شما هنوز به عضوی کانون درنیامده تا آخر این هفته به عضویت درآمده و اعضا را برای لود کردن پروفایل خود در کانون تشویق کنید. 

دیتا بیس اولیه می بایست ظرف مدت ده روز در اختیار سازمان به تفکیک استان قرار گیرد . 

 
باسپاس 

مهسا مطهر برای عضویت در سایت کانون اینجا را کلیک کنید

محمد جعفری|
06/05/1393 08:17:24 ق.ظ