پنل راهنمایــان

ثبت نام

ورود

ثبت نام شانزدهمین کنوانسیون 22015 پراگ
ثبت نام شانزدهمین کنوانسیون 22015 پراگ

کنوانسیون جهانی راهنمایان زیر نظر فدراسیون جهانی راهنمایانWFTGA از سال 1985 تا کنون هر دوسال یکبار در کشور های مختلف برگزار شده است و این کنوانسیون مهمترین گردهمایی جهانی راهنمایان بشمار میرود .
مهمترین هدف از برگزاری این کنوانسیون تعامل و تبادل دیدگاه ها و اطلاعات بین نمایندگان و تک تک راهنمایان حاضر در کنوانسیون می باشد.در حاشیه ی این کنوانسیون کارگاه های آموزشی و سخنرانی ها در راستای درک بهتر حرفه راهنمای تور و بهتر شدن مهارتها برای شرکت کنندگان برگزار می شود .
همچنین برای شناخت و معرفی کشور میزبان دو برنامه (Pre and Post tour)  گشت برون شهریقبل و بعد از کنوانسیون برگزار می گردد .
زمان برگزاری شانزدهمین کنوانسیون 26 الی 30 ژانویه 2015 و میزبان شهر پراگ، جمهوری چک می باشد .
از همکاران علاقمند به شرکت در کنوانسیون پراگ 2015 تقاضا می شود برای ثبت نام به سایت زیر مراجعه و هرچه زودتر اقدام نمایند .

http://www.wftga2015.org/registration/getting-ready-for-registration

لازم به ذکر است با توجه به ضرورت اخذ ویزای شنگن و نیاز به زمان 1 ماهه برای وقت سفارت، مصاحبه و در نهایت گرفتن ویزا توصیه میشود در صورت تمایل هرچه سریعتر اقدام به گرفتن ویزا نموده و پس از اخذ ویزا نسبت به ثبت نام اقدام نمایید، چراکه هزینه ثبت نام در صورت عدم شرکت در کنوانسیون به حساب شما عودت داده نمی شود .
تمامی راهنمایان عضو انجمن های صنفی سراسر کشور و یا عضو جامعه راهنمایان(دارای کارت راهنمای تور معتبر از سازمان میراث فرهنگی کشور) امکان شرکت در این گردهمایی را دارند .

برای اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه

www.wftga2015.org

و یا با سرکار خانم عاطفه دهقان دبیر کمیته روابط بین الملل کانون intelpr@iftga.ir تماس حاصل نمایید .

سپاس
سید محسن حاجی سعید-عضو هیات مدیره کانون

 

 

مسعود حسین زاده|
08/24/1393 01:14:31 ق.ظ