پنل راهنمایــان

ثبت نام

ورود

نکات همایش مشهد مقدس
نکات همایش مشهد مقدس

 

راهنمایان گرامی

  1. لطفا برای شرکت در هشتمین گردهمایی راهنمایان، این وسایل را همراه داشته باشید: کارت شناسایی، شناسنامه، کارت راهنمای گردشگری، لیوان، لباس گرم(هوای خراسان در این وقت سال متغیر است)، چادر برای بانوان(برای زیارت حرم رضوی و ترجیحاً چادر مشکی).

  2. وسایل لازم برای گشت انتخابی خود را مطابق اطلاعاتی که در وبلاگ جشن itgd.blogfa.com برای هر گشت آمده است، همراه داشته باشید.

  3. در صورت تمایل و یا حساسیت، ملحفه و حوله شخصی خود را همراه بیاورید.

  4. به منظور استفاده کمتراز ظروف یک بار مصرف و همچنین برای تورهای اختیاری، لطفا لیوان و ظروف شخصی دیگر را همراه داشته باشید.

  5. رعایت شئونات اسلامی در طول سفر الزامی است.

  6. به یاد داشته باشید که ورود دوربین عکاسی و فیلمبرداری، لوازم آرایش، اسپری و ادکلن و وسایل برنده و… به داخل حرم رضوی ممنوع است. پیشنهاد می شود به جز چادر(برای بانوان)، کیف پول،‌ کارت شناسایی و موبایل وسیله دیگره همراه نیاورید(همراه داشتن موبایل آزاد است.(

  7. حرم رضوی به هیچ عنوان چادر در اختیار زائران قرار نمی دهد.

  8. داشتن هرگونه آرایش و لاک ناخن در حرم رضوی ممنوع است.

  9. رعایت حجاب کامل اسلامی(مقنعه و چادر) برای زیارت حرم رضوی الزامی است.

10. 

همچون سالهای گذشته، برای خانمها و آقایان اتاقهای جداگانه در نظر گرفته می شود، بنابراین امکان اسکان زوج ها در یک اتاق وجود ندارد. لطفا در این زمینه با سرگروه خود همکاری لازم را داشته باشید.

11. 

صبحانه روز ۲۸ بهمن از ساعت ۷:۰۰ تا ۹:۰۰ صبح در رستوران هتل طرقبه سرو می شود.

12. 

گروه هایی که تا قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح ۲۸ بهمن به هتل طرقبه برسند می توانند اتاقهای خود را تحویل گرفته و وسایل خود را در اتاق بگذارند.

13. 

گروه هایی که پس از ساعت ۷:۰۰ صبح ۲۸ بهمن به هتل طرقبه برسند پس از اتمام برنامه این روز می توانند اتاقهای خود را تحویل بگیرند. اما می توانند وسایل خود را در بخش امانات هتل بگذارند.

14. 

مسؤولان استانها موظفند اطلاعات راهنمایان که شامل نام و نام خانوادگی، نام پدر، شماره شناسنامه، تاریخ و محل تولد می شود را قبل از رسیدن به هتل طرقبه در فرمهایی که برایشان ارسال شده است، تکمیل نموده و در بدو ورود به هتل برای تحویل گرفتن اتاقها به راهنمای خراسانی گروه تحویل دهند.

15. 

خدمات رایگان هتل تنها شامل اتاق و صبحانه است و در صورت استفاده از دیگر خدمات هتل، شخص راهنما موظف به پرداخت هزینه های آنبه صورت نقدی است.

16. 

در تمامی اتاقهای هتل، یک تخت دونفره (دبل) وجود دارد که مختص دو نفر است.

17. 

سرگروه های خراسانی به هر فرد، کارت شناسایی الکترونیکی منحصربه فردی تحویل می دهند که همراه داشتن این کارت در کلیه گشت ها، برنامه ها و پذیرایی ها الزامی است.

18. 

سرگروه های خراسانی موظفند از پذیرفتن افرادی که در فهرست گروهشان نیست، در اتوبوس ها خودداری کنند

19. 

برنامه روزهای مختلف با توجه به کلیه جوانب انتخاب و طراحی شده است. سعی بر این بوده که از زمان راهنمایان بهترین استفاده بشود. فشرده ترین برنامه مربوط بهروز دوم(روز شعر) است، لطفاً برای اجرای هر چه بهتر برنامه های متنوع این روز با راهنمایان خراسانی نهایت همکاری را داشته باشید.

20. 

راهنمایانی که کارگاه و تور اختیاری منتخب خود را اعلام کرده اند، شماره و عنوان کارگاه و تور اختیاری خود را به خاطر داشته باشند.(در صورتی که فراموش کرده اید از راهنمای خراسانی گروه خود کمک بگیرید)

21. 

راهنمایانی که از قبل کارگاه و تور اختیاری خود را اعلام نکرده اند، نامشان توسط برگزارکنندگان و با توجه به ظرفیت کارگاه ها در کارگاه های مختلف ثبت می شود.(برای آگاهی از عنوان کارگاه و تور از راهنمای خراسانی گروه خود کمک بگیرید)

22. 

برای روز پایانی جشن، برنامه ورزش صبحگاهی در نظر گرفته شده است، در صورت تمایل به شرکت در این برنامه، لباس لازم را همراه داشته باشید.

23. 

یادآور می شود اتاقهای هتل طرقبه صبح روز ۱ اسفند و قبل از گردهمایی باید تخلیه و تحویل داده شود.

 

 با احترام

ژاله ابراهیمی

کمیته برگزاری هشتمین گردهمایی راهنمایان گردشگری

مسعود حسین زاده|
11/23/1393 02:46:27 ق.ظ